Reklamace a vratky

Nejste spokojení se zbožím, nelíbí se vám a chcete zboží vrátit? Můžete tak učinit do 14 dnů od převzetí zásilky !

Vrácení zboží – GARANCE vrácení peněz za zboží do 14 dnů

Pokud nebudete se zbožím spokojeni a nebudete jej chtít vyměnit za jiné, můžete ho bez udání důvodu vrátit do 14 dnů od převzetí zásilky a my Vám do 14 dnů od obdržení odstoupení od smlouvy vrátíme peníze převodem na Váš bankovní účet. Ne však dříve než nám bude zboží vráceno zpět.

Při  výměně nebo vrácení zboží postupujte dle následujícího návodu:

1. Zboží, které chcete vrátit, musí být nepoužité, úplné včetně visaček a cedulek, nepoškozené, neopotřebované a pokud možno v originálním balení.

2. Napište nám na adresu info@navzdyzdravi.cz krátký email s informací, že budete vracet zboží a informaci, zda chcete zboží vyměnit za jiné nebo zda chcete vrátit peníze.

3. Pokud chcete zboží vyměnit, utvořte si novou objednávku na zboží, které požadujete a do poznámky napište, že se jedná o výměnu. Zajistíte si tím rezervaci vámi vybraného zboží pro vás.

4. Zboží řádně zabalte a zašlete doporučeně (prosíme ne jako balík do ruky) na adresu Lanškroun, Seifertova 99, PSČ 56301. . Zásilka by měla obsahovat:

  • i) zboží, které chcete vrátit
  • ii) průvodní dopis s informací, že odstupujete od smlouvy v zákonné lhůtě 14 dnů od nákupu a s vaším požadavkem, zda chcete zboží vyměnit nebo zda chcete vrátit peníze. Pokud budete chtít vrátit peníze, nezapomeňte nám také napsat číslo vašeho bankovního účtu, kam máme peníze zaslat.

POZOR DŮLEŽITÉ:

° Nezasílejte zásilku zpět na dobírku! Zboží zaslané na dobírku nebude přijato.

° Zboží k vrácení odešlete nejpozději do 14 dní od převzetí zásilky se zbožím od nás.

Reklamace vadného zboží

Zásilka zboží poškozená dopravcem

Při přebírání zásilky od dopravce zásilku zkontrolujte, zda na ní není patrné mechanické poškození nebo vně viditelná částečná ztráta obsahu.

Pokud je zásilka takto poškozena, doporučujeme zásilku NEPŘEVZÍT a za přítomnosti dopravce udělat záznam do přepravních dokladů o poškození.

Za poškození vzniklá během dopravy nese zodpovědnost dopravce.

Reklamace vadného zboží v rámci záruční doby

Pokud během záruční doby objevíte na zakoupeném zboží vadu, máte právo ho reklamovat. Reklamace bude vyřízena bez zbytečného odkladu v co nejkratší době, nejpozději ve lhůtě do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace.

Prosíme informujte nás emailem nebo telefonicky, že chcete zboží reklamovat nebo vyměnit.

Reklamované zboží poté zašlete doporučeně na adresu Lanškroun, Seifertova 99, PSČ 56301.

Do zásilky přiložte kopii faktury a průvodní dopis .